Menu Zamknij

Jakość i nowoczesny design – marka TTEC podnosi poprzeczkę na rynku akcesoriów GSM w Polsce

Innowacyjna marka TTEC wchodzi właśnie na polski rynek. Produkty tworzone z pasją wyróżniają się wysoką jakością, innowacyjnością oraz oryginalnym designem. Właścicielem marki jest TESAN, przedsiębiorstwo będące liderem branży mobile w Turcji, które obecne jest na rynku od 1995 roku. W swojej ofercie ma ponad 1000 produktów głównie z kategorii dedykowanej akcesoriom i artykułom GSM. Firma cieszy się renomą oraz zaufaniem użytkowników i partnerów z całego świata.

1Gwarancja niezawodności

Przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek, każdy element akcesoriów TTEC jest dokładnie testowany pod względem jakości wykonania oraz kompatybilności z urządzeniami dla których jest dedykowany. Świadczą o tym liczne patenty i ceryfikaty potwierdzające najwyższą jakość, m.in ABS Quality Evaluations – certyfikat jakości oraz systemu zarządzania środowiskowego (http://www.abs-qe.com/management-systems-certification.htm

W przypadku artykułów związanych z zasilaniem (baterie, ładowarki) kładziony jest nacisk na bezpieczeństwo, pojemność oraz żywotność baterii. Power Banki posiadają baterie LG co sprawia, że są bezkonkurencyjne na rynku pod względem wytrzymałości i szybkości ładowania.

Warto zwracać uwagę na jakość produktu podczas dokonywania wyboru, ponieważ dzięki odpowiednim akcesoriom można zwiększyć żywotność baterii w telefonie czy tablecie.
Od sierpnia w swojej ofercie, wysokiej jakości produkty marki TTEC posiada firma KConsult.

Opisy wybranych produktów

Power UP™ Jumbo
Uniwersal Mobile Charger

Niezwykle funkcjonalny powerbank, który może być stosowany do wszystkich Smartfonów i tabletów. Wbudowane dwa wejścia USB pozwalają na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Przenośna ładowarka posiada akumulator o dużej pojemności oraz funkcję szybkiego ładowania. Ledowy wyświetlacz wskazuje stan baterii, a specjalne zabezpieczenie przeciwzwarciowe zapewnia bezpieczne ładowanie baterii każdego urządzenia.

Compact™ USB
Travel Charger for iPhone

Kompaktowa ładowarka dedykowana dla wszystkich modeli iPhona z funkcją szybkiego ładowania. Kabel o długości 1 metra posiada dwie różne końcówki, co umożliwia podłączenie urządzenia do komputera i synchronizację danych oraz swobodę korzystania z telefonu w trakcie ładowania. Ładowarka jest wyposażona w wskaźnik zasilania oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe zapewniające bezpieczne ładowanie.

Speed Charger™
In-Car For Android

Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego i bezpiecznego ładowania zapewnia komfort użytkowania ze względu na kompaktowe rozmiary. Jest wyposażona w niebieski wskaźnik zasilania oraz długi kabel z dwiema końcówkami, który można odłączyć i używać osobno.

Speed Carger™ Duo
Universal In-Car USB Charger

Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego i bezpiecznego ładowania, zapewnia komfort użytkowania ze względu na kompaktowe rozmiary. Jest wyposażona w dwa wejścia USB i dwa różne, długie kabelki, które pozwalają na ładowanie sprzętu Apple i Android. Wyposażona w niebieski wskaźnik zasilania oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe daje pełne gwarancję bezpieczeństwa.

Freestyle Talk with style

Nowoczesna słuchawka, która zapewnia komfort korzystania ze wszystkich telefonów wyposażonych w technologię Bluetooth. W tym samym czasie można łączyć się z aż dwoma urządzeniami. Długa żywotność baterii zapewnia swobodę ciągłego użytkowania do 7 godzin oraz 240 godzin czuwania. Wskaźnik poziomu naładowania pozwala na kontrolowanie stanu baterii.

Makaron™ Mini
Bluetooth Headset

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z funkcją łatwego mocowania do odzieży posiada opatentowaną technologię zwijania kabla ze słuchawką. Wytrzymała bateria zapewnia możliwość nieprzerwanego rozmawiania do 5 godzin oraz 110 godzin czuwania. Wykorzystana zaawansowana technologia pozwala cieszyć się swobodą podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie.

PowerUP™ Ultra
Uniwersal Mobile Charger

Przenośna ładowarka z bardzo wysoką pojemnością baterii zapewnia wielorazowe, szybkie ładowanie telefonu a jego moc pozwala także na ładownie tabletu. Specjale diody LED wskazują stopień naładowania urządzenia, a specjalne zabezpieczenie przeciwzwarciowe daje gwarancję bezpiecznego ładowania.

Makaron™ Buzz
Bluetooth Headset with Clothing Clip

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia komfort korzystania ze wszystkich telefonów wyposażonych w technologię Bluetooth. Wibracje powiadamiają o nadchodzącym połączeniu, a specjalny przycisk na odebranie telefonu bez konieczności wyjmowania go z kieszeni. Zestaw posiada regulację głośności oraz klips pozwalający na mocowanie do odzieży. Wytrzymała bateria zapewnia swobodę nieprzerwanego korzystania z urządzenia do 7 godzin oraz 240 godzin czuwania. W tym samym czasie połączone, z zestawem, mogą być dwa telefony.

Easy Charge™ SmartMFi
Universal Mobile Charger

Przenośna ładowarka z pojemną baterią LG, pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Zaawansowana technologia pozwala na szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Ledowe lampki wskażą poziom baterii w ładowarce po jej potrząśnięciu.

Speed Charger™ Duo
In-Car USB Charger

Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego i bezpiecznego ładowania zapewnia komfort użytkowania ze względu na kompaktowe rozmiary. Posiada dwa porty, jeden dedykowany Apple i drugi dedykowany androidom. Jest wyposażona w niebieski wskaźnik zasilania oraz długi kabel z dwiema końcówkami, który można odłączyć i używać osobno.

PowerUP™ Ultra Uniwersal Mobile Charger

Przenośna ładowarka z bardzo wysoką pojemnością baterii zapewnia wielorazowe, szybkie ładowanie telefonu a jego moc pozwala także na ładownie tabletu. Specjale diody LED wskazują stopień naładowania urządzenia, a specjalne zabezpieczenie przeciwzwarciowe daje gwarancję bezpiecznego ładowania.

CardCase™ Flex
2 in 1 Protective Case

Wyjątkowe etui zaprojektowane dla iPhona 6 jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających. Może być używane jako etui na tył telefonu lub jako etui z klapką. Zapewnia najwyższą ochronę telefonu zapewniając swobodny dostęp do wszystkich portów.

Quantum™ Duo
Dual In-Car USB Carger

Zaawansowana technologia pozwala na szybkie ładowanie zarówno iPhona jak iPada. Uniwersalne wejścia zapewniają komfort podłączenia innych urządzeń za pomocą dołączonego do ładowarki długiego kabla. Specjalne zabezpieczenie przeciwzwarciowe daje gwarancję bezpiecznego ładowania

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *