Menu Zamknij

Garmin® babyCam™ – obserwuj dzieci na ekranie nawigacji samochodowej

Innowacyjny produkt babyCam firmy Garmin to pierwszy system monitoringu wideo przeznaczony do instalacji wewnątrz pojazdów, który komunikuje się bezprzewodowo z kompatybilnymi nawigacjami Garmin1. Kamera babyCam została zaprojektowana z myślą o poprawie bezpieczeństwa podczas jazdy. Obraz wideo2 wyświetlany jest na ekranie nawigacji. Rodzice i opiekunowie mogą jednocześnie korzystać ze wskazówek nawigacyjnych i obserwować zachowanie dziecka siedzącego z tyłu. Dzięki wbudowanemu noktowizorowi babyCam umożliwia kierowcom obserwację małych pasażerów również w nocy i przy słabym oświetleniu, bez zwracania ich uwagi.

Garmin_babyCam„Cieszymy się, że jako pierwsi stworzyliśmy nową kategorię produktów bazującą na połączeniu monitoringu wideo z systemem nawigacyjnym.” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Odwracanie się do tyłu w czasie jazdy lub zatrzymywanie się na poboczu, aby sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem podróżującym na tylnym siedzeniu, jest po prostu niebezpieczne. Dzięki kamerze babyCam rodzice mogą spojrzeć na swoje dzieci w dowolnym momencie podczas codziennych podróży.”

Kamerę babyCam można łatwo i szybko zamontować do zagłówka przedniego lub tylnego fotela3. Jeśli na tylnej kanapie pojazdu podróżuje więcej niż jedno dziecko, dzięki regulacji zakresu pola widzenia kamery, kierowca może obserwować je wszystkie jednocześnie. Po dotarciu do celu babyCam przypomina kierowcy o konieczności zabrania ze sobą dziecka przed opuszczeniem samochodu. Ten przydatny komunikat wyświetlany na ekranie urządzenia nawigacyjnego zapobiega pozostawieniu śpiącego dziecka w samochodzie bez opieki. Aby nie odrywać rąk od kierownicy w czasie jazdy, po połączeniu babyCam z kompatybilnym urządzeniem nawigacyjnym wyposażonym w tryb rozpoznawania mowy, kierowcy mogą obsługiwać kamerę za pomocą komend głosowych. Opcja ta pozwala na szybkie przełączanie między trybami nawigacji i wyświetlania obrazu z kamery babyCam.

Połączenie babyCam z kompatybilnym urządzeniem nawigacyjnymi Garmin1 pozwala wyświetlać na jego ekranie obraz z kamery. BabyCam jest zasilana dwiema bateriami AA (nie wchodzą w skład zestawu). W razie potrzeby można ją również podłączyć do stałego źródła zasilania za pomocą kabla USB (sprzedawany oddzielnie). Prosta w obsłudze kamera babyCam charakteryzuje się przyjaznym dzieciom wzornictwem pozbawionym ostrych krawędzi.

Garmin babyCam trafi do sprzedaży w styczniu 2016 r.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/prod521255.html

babyCam to najnowszy produkt w segmencie rozwiązań motoryzacyjnych firmy Garmin, wiodącego producenta przenośnych urządzeń nawigacyjnych przeznaczonych do użytku w samochodach osobowych, ciężarowych i na motocyklach. Przyjazne użytkownikom produkty Garmin charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, które doskonale odpowiadają na wyzwania, jakie przed kierowcami stawiają codzienne podróże.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *