Menu Zamknij

Fossil prezentuje inteligentne zegarki z Intel Inside

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo i nowoczesne technologie – Intel i Fossil zaprezentowały nową linię inteligentnych zegarków. Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android od wersji 4.3, oraz iOS od wersji 8.2.

4Efekt współpracy firm Intel i Fossil to trzy urządzenia ubieralne z linii Q, zaprojektowane z myślą o użytkownikach o różnych potrzebach. Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik. Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz. Fossil Q Reveler to przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer.

Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania.

Cała linia inteligentnych akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii Intela. Nowe produkty Fossil są zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit™, Health, UP by Jawbone® oraz UA Record™ by Under Armour.
„Smartwatche i inteligentne opaski stają się coraz bardziej popularne, jednak dotychczas niewiele było na rynku urządzeń, które można by nosić również w sytuacjach wymagających formalnego stroju. Dzięki współpracy z Fossil stworzyliśmy produkty łączące zaawansowaną technologię Intela z wyjątkowym designem” – mówi Paweł Magdziarz z Intel Polska.

„Nasi klienci cenią styl oraz możliwość bycia w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dlatego nie możemy się doczekać, aż zaoferujemy im nasze nowe inteligentne zegarki, które są odpowiedzią na ich zmieniające się potrzeby” – mówi Jill Elliott-Sones, dyrektor kreatywny, Fossil. „Linia Q to efekt pracy, w której staraliśmy się zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Chcemy, by nasze produkty pozwoliły odkrywać świat w zupełnie nowy sposób.” – dodaje Elliott-Sones.

Zegarki i opaski trafiły do sprzedaży w USA 25 października. Są dostępne na stronie producenta, w sklepach stacjonarnych Fossil oraz u wybranych partnerów.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *