Menu Zamknij

TP-LINK NC200 oraz NC220 – kamery Cloud do zadań specjalnych

Często podróżujesz i boisz się o mieszkanie? Chcesz mieć na oku swoje biuro? Zastanawiasz się, czy niania dobrze zajmuje się Twoim dzieckiem? A może od lat nurtuje Cię pytanie, co robi Twój zwierzak, gdy nie ma Cię w domu? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, mamy coś w sam raz dla Ciebie: kamery Cloud TP-LINK – NC200 oraz NC220.

1Nowe kamery od TP-LINK to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu jaki i w biurze. Z ich pomocą możesz obserwować wszystko, co znajduje się w ich zasięgu. Dzięki specjalnej aplikacji tpCamera możesz w każdej chwili i z każdego miejsca obserwować wszystko, co znajdzie się w zasięgu kamer potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Wspomniana aplikacja przeznaczona jest zarówno na laptopy jak i na smartfony i pozwoli nie tylko zobaczyć, co dzieje się przed obiektywem- umożliwia również nagranie filmu lub wykonanie zdjęcia. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja wykrywania ruchu z natychmiastowymi powiadomieniami. Kamery mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, aby po wykryciu ruchu wysyłać powiadomienie na wybraną przez Ciebie skrzynkę mailową. Dzięki temu już zawsze będziesz miał pełną kontrolę nad bieżącą sytuacją oraz możliwość natychmiastowej reakcji. Nie musisz się obawiać ciemności, kamera NC220 została wyposażona w funkcję trybu nocnego, który zwiększa zasięg widzenia powyżej 5 metrów nawet w całkowitej ciemności, dając Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Instalacja kamer NC200 i NC220 zajmuje tylko chwilę każdemu, nawet mniej doświadczonym użytkownikom podobnych urządzeń. Posiadacze routerów z funkcją WPS instalacji mogą dokonać bezprzewodowo, a aplikacja tpCamera przeprowadzi każdego przez cały proces konfiguracji krok po kroku. Kamery należy umocować za pomocą podkładek samoprzylepnych lub wkrętów w dogodnym miejscu: na blacie, na ścianie czy na suficie.

Do transmisji wideo służy połącznie bezprzewodowe o prędkości do 300Mb/s.
Ponadto, dzięki funkcji Wi-Fi Extender, kamery mogą poszerzyć zasięg Twojej sieci bezprzewodowej.

Kamery NC200 oraz NC220 są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Specyfikacja techniczna NC200 dostępna jest tutaj: www.tp-link.com.pl
Specyfikacja techniczna NC220 dostępna jest tutaj: www.tp-link.com.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *