Menu Zamknij

BenQ W1110 – projektor kina domowego o jasności 2200 ANSI lumenów z kalibracją ISFccc®

Dla miłośników najwyższej jakości kina domowego w dobrej cenie BenQ wprowadza na polski rynek projektor W1110 o jasności 2200 ANSI lumenów i kontraście 15 000 : 1 wyposażony w rozwiązanie CinematicColor zapewniające najwyższą wierność odwzorowania kolorów i jakość obrazu. 10W głośnik umieszczono w komorze rezonansowej co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala dowolne pomieszczenie zmienić w salę projekcyjną mogącą zadowolić wymagających kinomanów.

0713-2

Łatwość i swoboda instalacji

Funkcja pionowego pochylania obiektywu (lens shift) oraz korekcji geometrii obrazu w pionie (Keyston) i zoom optyczny 1,3:1, w połączeniu z nowym, intuicyjnym kreatorem instalacji znakomicie ułatwia rozpoczęcie pracy nawet początkującym miłośnikom kina w domu.

Obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) uzyskać można z odległości 2,5 m projektora od ekranu.

Kalibracja ISFccc® i kontrola 3D dla 6 barw

W1110 daje możliwość kalibracji zgodnie ze standardem ISF, pozwalającą na zoptymalizowanie jasność, nasycenie kolorów do poziomu natężenia światła w konkretnym otoczeniu. Kontrola 3D dla 6 barw oznacza, że użytkownik może indywidualnie ustawiać odcień (Hue), nasycenie (Saturation) i jasność (Brightness) dla każdej z 6 barw: R/G/B/C/M/Y (Czerwień / Zieleń / Niebieski / Cyjan / Purpura / Żółć) co pozwala uzyskać jakość obrazy zgodną z potrzebami i przyzwyczajeniami użytkownika.

SmartEco™

Tryb SmartEco™ to rozwiązanie automatycznie dostosowujące jasność lampy do wyświetlanej treści – tak by zoptymalizować jakość obrazu i pobór mocy. Pozwala to zmniejszyć koszty prądu i wydłuża żywotność lampy nawet do 6000 godzin pracy.

Opcja bez kabli

Do projektora W1110 podłączyć można dodatkowy (trzeba go kupić oddzielnie) bezprzewodowy moduł BenQ FHD WiFi umożliwiający przesyłanie do projektora nieskompresowanego sygnału Full HD 3D bezpośrednio np. z konsoli, komputera, czy odtwarzacza BD.
Parametry BenQ W1110: http://benq.pl/product/projector/w1110/specifications

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *