Menu Zamknij

Player.pl na telewizorze, smartfonie i tablecie Samsung

Od 21 października br. użytkownicy telewizorów Smart TV oraz urządzeń mobilnych firmy Samsung mogą korzystać z aplikacji Player.pl na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Najlepsze filmowe hity, seriale, programy telewizyjne, a także bajki dla dzieci są już dostępne zarówno na platformie Smart TV, jak i w sklepie Galaxy Apps. Subskrypcję w promocyjnej cenie można nabyć na stronie www.player.pl

samsung_player.pl_3Dzięki współpracy firmy Samsung z należącym do Grupy TVN serwisem Player.pl użytkownicy urządzeń Samsung zapłacą promocyjną cenę za korzystanie z płatnych treści VoD. Klienci Samsung mogą skorzystać z kilku atrakcyjnych pakietów – Player Plus, Player Live TV czy Player Kids, a także przygotowanej specjalnie dla nich oferty materiałów w jakości Ultra HD*.

Ultra HD 4K w strefie Samsung

Bogata kolekcja seriali, filmów i programów w jakości 4K to prawdziwa gratka dla miłośników rozrywki na najwyższym poziomie. Pakiet obejmuje znane i uwielbiane seriale produkcji TVN, takie jak Lekarze, Prawo Agaty, Sama słodycz czy Aż po sufit, a także cieszące się dużą popularnością programy rozrywkowe, jak Top Model, MasterChef czy Mam Talent! Nie zabraknie też zagranicznych filmów przyrodniczych czy sportowych.

Najlepsze filmy, seriale i programy rozrywkowe

Miłośnicy polskich i zagranicznych produkcji z pewnością znajdą dla siebie wiele atrakcyjnych propozycji w pakiecie Player Plus. Oferta obejmuje najlepsze filmowe hity (np. Atlas Chmur, Blue Jasmine, Zaginiona, Amerykanin, Chce się żyć), uwielbiane programy rozrywkowe (np. Kuchenne Rewolucje, Ugotowani, Żony Hollywood), a także polskie i zagraniczne seriale, które można oglądać bez reklam. Wśród serialowych hitów można znaleźć wszystkie sezony produkcji BBC Sherlock czy serialu psychologicznego Luther. Niespodzianką będą zapewne produkcje Player.pl, a wśród nich najnowszy serial Web Therapy, który można obejrzeć od razu w całości.

Kanały TVN na żywo bez kablówki

Duża nowością dla użytkowników Player.pl jest pakiet Live TV, obejmujący streaming pięciu kanałów TVN online w jakości HD (TVN24, TVN24BiŚ, TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo Active), które można oglądać bez konieczności posiadania dekodera czy telewizji kablowej. Wystarczy dostęp do telewizora Smart TV, tabletu czy smarfona Samsung, by być na bieżąco z najświeższymi informacjami transmitowanymi na żywo.

Ponad 400 godzin rozrywki dla najmłodszych

Kolekcja bajek i programów dla dzieci w pakiecie Kids obejmuje materiały dopasowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Co ważne, programy zostały odpowiednio dobrane pod kątem bezpieczeństwa dla najmłodszych. Player Kids to ponad 400 godzin uwielbianych przez dzieci filmów i seriali animowanych, obejmujących takie tytuły jak m.in. Peppa, Akademia Pana Kleksa, Madagaskar czy Kosmoloty.

Wideo na żądanie w dowolnym miejscu i czasie

Udostępnienie serwisu Player.pl na urządzeniach firmy Samsung oznacza nie tylko jeszcze bogatszą ofertę filmów, seriali i programów rozrywkowych na żądanie czy możliwość oglądania wybranych tytułów w rozdzielczości 4K, lecz także dostęp do ulubionej rozrywki z poziomu dowolnego urządzenia. Dzięki temu oglądanie emocjonującego filmu rozpoczęte w domu przed telewizorem, możemy bez problemu kontynuować w drodze do pracy na ekranie smartfona czy tabletu. Za sprawą VoD zmienił się bowiem nie tylko sposób dystrybucji telewizji, lecz także obyczaj jej „konsumowania”.

* Treści UHD są dostępne wyłącznie na telewizorach Samsung UHD i SUHD.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *