Menu Zamknij

Sony Professional na Targach RetailShow w Warszawie – 18-19 listopada br

Przed nami VI edycja Targów RetailShow – jedynych w Polsce targów poświęconych w całości wyposażeniu, technologiom i usługom dla handlu, Sony Professional – jako wystawca (http://www.sony.pl/pro ) – zaprezentuje profesjonalne monitory Sony Bravia B2B, kamery PTZ oraz projektory do biznesu i edukacji, a także zastosowań eventowych i digital signage.  

Sony_VPL-FHZ65_FHZ60Portfolio Sony Bravia B2B składa się z 11 modeli. Są to urządzenia w wersji Full HD o przekątnej od 40 do 85 cali, oraz monitory 4K – od 43 cali do 85 cali. Wybrane z nich będzie można zobaczyć na tragach. Warto poznać funkcje takie jak GOOGLE POWER ANDROID i GOOGLE CAST, które dają nie tylko szerokie możliwości personalizacji i sterowania, ale też oferują dodatkowe opcje dostępu i możliwość przesyłania materiałów z różnych urządzeń oraz udostępnia treści np. ze smartfonów i tabletów. Do atutów profesjonalnych monitorów Sony Bravia należą: tryb hotelowy, automatyczne uruchamianie przez HDMI, różnorodne opcje zdalnego sterowania z wykorzystaniem protokołu IP oraz możliwość pracy przez 17 godzin na dobę.

Dużą swobodą w zakresie instalacji szczególnie cenioną w centrach handlowych, w zastosowaniach digital signage oraz eventowych wyróżniają się projektory laserowe (VPL-FHZ60; VPL-FHZ65; VPL-FHZ700L) o żywotności światła do 20 000 godzin.  Na RetailShow będzie można poznać funkcjonalności zdalnie sterowanej kamery PTZ  – Sony SRG-300SE, która pozwala na przesyłanie danych za pośrednictwem sieci IP. Oprócz nagrywania urządzenie oferuje możliwość transmitowania obrazu na żywo w wybranej sieci.
Rozwiązania Sony będą dostępne w dniach 18-19 listopada 2015 r. w EXPO XXI przy ul Ignacego Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie —  STOISKO F09.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *