Menu Zamknij

Aż 10 nowych programów HD w ofercie Vectry

Pod sam koniec roku Vectra bardzo miło zaskoczyła swoich Abonentów. W grudniu operator poszerzy swoją ofertę cyfrową aż o 10 kolejnych programów w jakości HD.

Dzięki temu będzie posiadał on jedną z najbogatszych i najbardziej różnorodnych pod względem treści propozycji programowych z aż 77 kanałami w najwyższej jakości. Tę wyjątkową niespodziankę Vectra przygotowała z myślą o swoich Abonentach,aby mogli cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie jeszcze przed Świętami. Z nowości skorzystają Abonenci każdego pakietu cyfrowego Vectry. Wzbogaceniu ulegnie zarówno cyfrowy pakiet Stalowy, Srebrny, Złoty oraz Platynowy.

Vectra konsekwentnie rozwija nie tylko portfolio swoich usług ale również systematycznie rozbudowuje ofertę programów cyfrowych, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb Abonentów. W grudniu operator włączy do swojego programmingu w sumie aż 11 nowych kanałów, wzmacniając bogatą już ofertę cyfrową. Nowe propozycje od Vectry to: Fokus TV HD, Wellbeing Network, HISTORY, Universal Channel HD, Universal Channel, Disney Channel HD,Adventure HD, Planete+HD, Kuchnia+ HD, Domo+HD.Kolejna zmiana to udostępnienie programuPower TV HDAbonentom pakietów Srebrnego i Złotego, który do tej pory był w pakiecie Platynowym.Dodatkowo Vectra poszerzy również pakiety premium Filmbox oraz Super Film&Sport o kanał Filmbox Arthouse HD.

1

„Bardzo cieszymy się, że możemy zaoferować naszym Abonentom jeszcze więcej rozrywki z bardzo urozmaiconym contentem, który już dziś jest jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Włączenie aż 10 nowych programów w jakości HD tylko potwierdza, że telewizja cyfrowa od Vectry to naprawdę dużo możliwości i dobrej zabawy dla każdego członka rodziny, również w wersji HD. Grudniowe zmiany to niespodzianka dla naszych Abonentów, którzy chcą oglądać nie tylko dobrą jakościowo telewizję ale również różnorodne treści. Pod koniec grudnia nasz najbardziej popularny pakiet Platynowy będzie zawierał aż 162 programy w tym 50 w jakości HD z wyszukanym contentem dla najbardziej wymagającego widza.” – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój contentu telewizyjnego w Vectrze.

Od 1 stycznia w ofercie Vectry będzie aż 212 programów w tym 77 w jakości HD.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *