Menu Zamknij

Cyfrowy Polsat i Plus z nowym domem mediowym

Cyfrowy Polsat i Plus w drodze przetargu wybrały nowy dom mediowy – Vizeum Polska, który od stycznia 2016 r. będzie odpowiadał za strategię mediową, planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii prowadzonych przez spółki.

1Vizeum Polska będzie odpowiadał za kompleksową strategię i działania obydwu spółek we wszystkich mediach, zarówno offline – telewizja, prasa, radio, kino, outdoor – jak również w mediach online i społecznościowych.

W procesie wyboru domu mediowego spółki oceniały: podejście strategiczne, zintegrowane planowanie, efektywność kosztową, doświadczenie i warsztat pracyoraz wykorzystanie unikalnego na polskim rynku potencjału Grupy Cyfrowy Polsat.

Vizeum Polska przedstawił efektywną strategię mediowąuwzględniającą zarówno potrzeby komunikacyjne naszej Grupy, jak i zróżnicowane portfolio produktów Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu, a także różnorodne potrzeby grup docelowych, do których kierujemy nasze usługi – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu. – Vizeum dysponuje nie tylko ekspercką wiedzą o polskim rynku, ale korzysta także z globalnych doświadczeń, jako część Grupy DentsuAegis Network. Oczekujemy współpracy, która pozytywnie przełoży się na wyniki sprzedażowe i wizerunkowe naszej Grupy.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *