Menu Zamknij

Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce właśnie rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon. Jej wynikiem jest wyjątkowa oferta „Sześciopak #DlaMnieSuper”, którą można będzie aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera na groupon.pl.

1Virgin Mobile nie przestaje zaskakiwać i przygotował pakiet w ofercie bez umowy „Sześciopak#DlaMnieSuper” dając w nim nielimitowane rozmowy, smsy oraz aż 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie Groupon.pl za jedynie 9 zł, można zaoszczędzić aż 50% standardowej ceny pakietu. Koszt 6-miesięcznego abonamentu z voucherem to jedyne 177zł zamiast cennikowych 354zł.

Jak skorzystać z promocji?

W okresie od 10 do 31 grudnia 2015 roku na portalu Groupon dostępne będą vouchery w cenie 9zł, uprawniające do aktywowania oferty „Sześciopak #DlaMnieSuper”. Po zakupie, nabywca otrzyma specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie Virgin Mobile, dzięki któremu cena pakietu zostaje zmniejszona o 50%.

Operator nie ograniczył oferty i z promocji będą mogli skorzystać nowi, obecni jak Ci, którzy zamierzają przenieść numer od innego operatora.

Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie promocyjnego vouchera do 29.02.2016r.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie operatora –www.virginmobile.pl/oferta/dlamniesuperx6

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *