Menu Zamknij

Płać BLIKIEM na stacjach ORLEN i odbieraj nagrody

Polski Standard Płatności rusza z nową promocją dla klientów stacji ORLEN. Każdy, kto zapłaci BLIKIEM, może otrzymać nagrodę w postaci tysiąca punktów VITAY za każde wydane 50 złotych brutto. Promocja rozpocznie się 15 grudnia i potrwa miesiąc lub do wyczerpania puli punktów. Uruchomienie BLIKA na stacjach ORLEN możliwe jest dzięki współpracy PKN ORLEN i eService – największego agenta rozliczeniowego w Polsce.

image11450266079Z promocji na stacjach ORLEN mogą korzystać wszystkie osoby, które posiadają lub założą kartę programu lojalnościowego VITAY. Za każde wydane 50 złotych klienci otrzymają 1000 punktów. Punkty VITAY można wymienić na przykład na rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, napój energetyczny Verva Racing Team, a także na usługi i nagrody dostępne w katalogu Programu VITAY. Promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz niektórych artykułów dziecięcych. Promocja obowiązuje od 15 grudnia 2015 roku do 15 stycznia 2016 roku lub do wyczerpania puli 60 milionów punktów VITAY.

– Użytkownicy systemu BLIK poszukują rozwiązań jak najbardziej wygodnych i praktycznych. Wspólnie z ORLENEM wychodzimy temu naprzeciw. Promocja daje ogromne korzyści naszym użytkownikom i zarazem klientom stacji, szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym, gdy często podróżujemy po kraju, zatrzymując się na stacjach paliw. Wystarczy smartfon i możemy w niezwykle prosty i szybki sposób skorzystać z nowoczesnej metody płatności, a przy okazji otrzymać atrakcyjny bonus – mówi Grzegorz Długosz, prezes Polskiego Standardu Płatności.

Akcja obejmuje ponad 1,3 tysiąca stacji ORLEN. Aby z niej skorzystać należy poinformować sprzedawcę o płatności BLIKIEM, a następnie uruchomić aplikację mobilną swojego banku, wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać kod na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie.

Z BLIKA może korzystać już ponad 1,5 miliona użytkowników. System jest dostępny dla klientów sześciu polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (w tym Orange Finanse) oraz PKO Bank Polski (w tym Inteligo). Można nim płacić w ponad 130 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych (w fazie wdrożenia terminali POS znajduje się Paytel) oraz w większości sklepów internetowych za pośrednictwem integratorów płatności internetowych, takich jak: Dotpay, Przelewy24, Transferuj.pl, CashBill, eCard, czy First Data. BLIK to także bezpieczna wypłata gotówki z większości, bo z ponad 12,5 tys. bankomatów. Należą do nich między innymi bankomaty sieci Euronet.

Regulamin promocji jest dostępny pod adresem: http://www.blikmobile.pl/promocje/Orlen/regulamin.pdf.

Szczegóły dotyczące programu lojalnościowego VITAY dostępne są pod linkiem: http://www.vitay.pl/katalog-Vitay.html

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności – http://www.polskistandardplatnosci.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *