Menu Zamknij

Yealink prezentuje nowe modele biurkowych telefonów VoIP serii T4

Nowa seria telefonów Yealink T4 jest przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy od telefonów bazujących na protokole VoIP oczekują wysokiego standardu rozmów w środowisku biurowym.

Yealink_T48GRewolucyjna w wyglądzie i zaawansowana technologicznie konstrukcja seria T4 firmy Yealink, jest nie tylko przyjemna i praktyczna w użyciu, ale w rzeczywistości reprezentuje najnowsze osiągniecia współczesnej technologii VoIP. Zaawansowane funkcje obejmują wsparcie dla sieci gigabitowych oraz adaptera EHS do łatwego podłączenia słuchawek bezprzewodowych.

Design urządzeń z serii T4X opiera się na dużym wyświetlaczu, który w czytelny sposób prezentuje rozbudowane funkcje telefonów.

Wyostrzona jakość dźwięku wynika z zastosowania systemu Optima HD Voice, który uzyskał certyfikat potwierdzający zgodność ze standardem TIA 920. Nowe telefony IP z serii T4X łączą więc w sobie biznesową prezencję z optymalną funkcjonalnością.

Najnowszymi telefonami z tej serii są T48G i T49G. SIP-T48G Yealink to najnowszy innowacyjnie telefon IP nieodzowny w szybko zmieniającym się świecie.  Został zaprojektowany specjalnie do użytku przez lokalny i międzynarodowy biznes, przemysł i handel. Posiada duży panel dotykowy, który sprawia, że przełączanie między różnymi ekranami i aplikacjami należy do szybkich, łatwych i wygodnych.

Z kolei SIP VP-T49G to wideotelefon przeznaczony dla kadry kierowniczej i tele-pracowników. Prezentuje optymalną równowagę między prostotą i wyrafinowaniem. Powiększony 8-calowy ciekłokrystaliczny, dotykowy ekran (LCD 1280 x 800 pikseli), a także wysokiej rozdzielczości wideo i audio HD, umożliwiają wysokiej jakości komunikację dla profesjonalistów. Funkcjami wyróżniającymi ten model jest wbudowany Bluetooth 4.0, Wi-Fi i kamera HD.

Pełne portfolio produktowe znajduje się na stronie www.yealink.pl

Dystrybutorem marki Yealink w Polsce jest firma KONTEL.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *