Menu Zamknij

BenQ MH741 – projektor Full HD, 4000 ANSI lumenów z indywidualną korekcją geometrii narożników obrazu

BenQ MH741 to uniwersalny projektor biznesowy o jasności 4000 ANSI lumenów i rozdzielczości Full HD oraz kontraście 10000:1. Projektor ma wbudowany 10W głośnik, wiele gniazd sygnałowych m.in. dwa gniazda HDMI (1.4a) w tym jedno zgodne z MHL (2.0) do bezpośredniego podłączania smartfonów i tabletów. Gniazdo USB-A 1,5A daje możliwość ładowania smartfonów.

BenQ_MH741_Front45Obiektyw z zoomem 1,3x pozwala uzyskać obraz o przekątnej 200 cm (100”) z odległości 2 m od ekranu. Automatyczna korekta zniekształceń w pionie i ręczna w poziomie (Keystone) oraz nowy interface użytkownika i kreator konfiguracji ułatwiają szybką instalację projektora w nowym miejscu. Opcjonalny bezprzewodowy moduł QCast WiFi dongle (sugerowana cena detaliczna ok. 300 zł) z opcją bezprzewodowego parowania NFC (Near Field Communication) znakomicie ułatwia prowadzenie prezentacji i sterowanie projektorem ze smartfona czy tabletu – po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji BenQ QCast dla Androida i iOS.

Tryb SmartEco automatycznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanych treści co znacząco zmniejsza zużycie energii i wydłuża żywotność lampy do 4500 godzin pracy.

Opcjonalnie można dokupić moduł bezprzewodowej transmisji WiFi – FHD.

MH741 dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 3990 zł

Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *