Menu Zamknij

AutoMapa: 7 milionów adresów punktowych i nowe miasta Polski

Producenci AutoMapy opublikowali szóstą tegoroczną aktualizację map dla najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego.

automapa1Kolejna aktualizacja map trafiła właśnie w ręce użytkowników AutoMapy.

Udostępnione w niej zostały m.in: odcinek Drogowej Trasy Średnicowa w Gliwicach (DW 902), zachodnia obwodnica Słupska w ciągu DK 21 (tzw. Ring Miejski) oraz Droga Krajowa 79 w Jaworznie, która została rozbudowana do drogi dwujezdniowej

Najnowsze mapy AutoMapy zawierają rownież zaktualizowane fragmenty wielu dróg krajowych i wojewódzkich (m.in DK 61 i DW 801 w Warszawie, DW627 w Kosowie Lackim, DK21, DK11 itp.), które zmieniły swoje przebiegi po remontach i rozbudowach.

Wraz z grudniową aktualizacją, użytkownicy AutoMapy otrzymują również największą, przekraczającą 7 milionów rekordów, bazę adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.

Nowe mapy, to również nowe miasta, które pojawią się na administracyjnej mapie Polski od 1 stycznia 2016 roku. Lubycza Królewska, Siedliszcze i Urzędów stają się miastami i znajduje to swoje odzwierciedlenie w AutoMapie. Gruntownej aktualizacji została również poddana baza kodów adresowych dla całego kraju.

Łącznie w AutoMapie znajduje się ponad 672 tys. kilometrów dróg wszystkich kategorii, ponad 65 tys. planów nawigacyjnych miast i miejscowości a 100% populacji miejskiej objętej jest dokładnymi adresami punktowymi. Kierowcy podróżujący z AutoMapą i systemem LiveDrive! pozwalającym na wyznaczanie tras z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej przejeżdżają dziennie ponad 7 milionów kilometrów.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformach iOS i Android znajdą aktualizację map bezpośrednio w aplikacji.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *