Menu Zamknij

Płatności za gry na Playstation® z wykorzystaniem paysafecard

paysafecard, wiodący światowy dostawca internetowych środków płatniczych typu prepaid z siedzibą w Wiedniu, będący częścią Paysafe Group Plc, informuje o nawiązaniu współpracy z Worldpay i Sony Network Entertainment Europe, aby umożliwić klientom wybieranie paysafecard jako metody płatności zarówno w PlayStation®Store (PS Store) na komputerach, tabletach i smartfonach, jak i na PlayStation®4 (PS4™) w 19 krajach[1] (m.in. Austrii, Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcarii i Zjednoczonym Królestwie); planuje się rozszerzenie oferty o kolejne kraje. Po zalogowaniu się na swoim koncie PlayStation™ Network (PSNSM) klienci mogą zasilać swój portfel za pomocą paysafecard.

pscpaysafecard oferuje wyjątkowo wygodne rozwiązanie płatnicze oparte na gotówce, które doskonale sprawdza się w przypadku osób nieposiadających karty bankowej czy kredytowej. Udo Müller, dyrektor generalny paysafecard o współpracy: „Jednym z naszych głównych celów jest kooperacja z największymi firmami w branży cyfrowej. Dlatego ten krok cieszy mnie tym bardziej – stanowi on również uznanie dla naszej wizji i opracowanej przez nas bezpiecznej i wygodnej metody płatności, która będzie teraz wykorzystywana przez miliony osób”.

[1] Wśród krajów tych znalazły się Austria, Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Hiszpania, Czechy, Zjednoczone Królestwo i Cypr. „PlayStation” to zarejestrowany znak towarowy firmy Sony Computer Entertainment Inc.

„PS4” to znak towarowy tej samej firmy. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością poszczególnych właścicieli.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *