Menu Zamknij

Xiaomi REDMI 3/16GB dostępne w Polsce

Zaledwie kilka tygodni po premierze Xiaomi4you.pl poinformowało, że wprowadziło na polski rynek smartfone Xiaomi Redmi 3. To wydajne urządzenie z procesorem Qualcomm Snapdragon 616, co zapewnia doskonałą wydajność i optymalną cenę.

1modRedmi 3  pojawiło się w sprzedaży na terenie Polski zaledwie kilka tygodni po premierze na rynku chińskim – poinformowało Xiaomi4you.pl Urządzenie to bardzo wydajny smartfone – przy jednocześnie atrakcyjnej cenie i olbrzymich możliwościach technicznych.

Redmi 3 wyposażony jest w wydajny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616 z 2 GB RAM oraz 16 GB wewnętrznej pamięci dyskowej z możliwością rozbudowania przy pomocy karty pamięci – który zapewnia wydajność oraz stabilność działania systemu.

Obudowa wykonana jest  z metalu, dzięki temu urządzenie jest trwałe i odporne na przykład na zarysowania. Redmi 3 dostępne jest w kolorze złotym. W Polsce dostępna jest także wersja Fashion – z grawerowaną obudową. Bateria o pojemności 4100 mAh  pozwala nawet na kilka dni normalnego użytkowania smartfonu. Funkcja DualSIM – daje możliwość jednoczesnego korzystania z usług dwóch operatorów komórkowych.

Pięciocalowy ekran umożliwia wygodne korzystanie z aplikacji dostępnych dla systemu Android 5.1 w sklepie Google Play. Redmi 3  zapewnia szybki dostęp do Internetu w technologii HSDPA oraz LTE – w pasmach 1800 oraz 2600 MHz.

– Cieszymy się, że jako jeden z pierwszych sklepów w Polsce możemy zaoferować smartfone Xiaomi Redmi 3, który jest propozycją dla osób wymagających oraz oczekujących atrakcyjnej ceny – mówi Sylwester Swalski z Xiaomi4you.pl

Dostępność: Xiaomi4you.pl – 755.00 zł oraz 779.00 zł (wersja Fashion)

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *