Menu Zamknij

Szybkie skanowanie i łatwa archiwizacja dokumentów z nowymi skanerami Brother

Firma Brother wprowadza na polski rynek dwa dokumentowe skanery: ADS-3000N i ADS-3600W. Modele skierowane są do grup roboczych w dużych przedsiębiorstwach oraz małych i średnich firm, w których wykonuje się wiele skanów lub prowadzi cyfrową archiwizację dokumentów.

brother

Brother ADS-3000N i ADS-3600W to zaawansowane skanery stacjonarne charakteryzujące się wysoka prędkością pracy – pozwalają na skanowanie do 50 stron (100 obrazów) na minutę. Modele wyposażone zostały w automatyczny podajnik papieru o pojemności 50 arkuszy, który ułatwia pracę z dokumentami, ich przesyłanie oraz archiwizację. Oba urządzenia oferują szereg przydatnych funkcji procesowania zeskanowanych obrazów, co znacznie ułatwia zarządzanie zarchiwizowanymi danymi. Nowe produkty firmy Brother sprawdzą się w intensywnym skanowaniu dużych partii dokumentów: oferują funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch lub więcej stron jednocześnie oraz wyposażone są w zaawansowany system rolek prowadzących arkusze, które wykrywają zacięcia czy brak podania papieru.

Brother ADS-3600W wykorzystuje technologię NFC, która umożliwia przesyłanie danych z jednego urządzenia na drugie poprzez jedno dotknięcie. Skaner został wyposażony w kolorowy  ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Za jego pomocą użytkownicy mogą sterować pracą skanera bez konieczności używania komputera. Dodatkowo ADS-3600W posiada sieć bezprzewodową i funkcję Secure Function Lock, pozwalającą na skonfigurowanie hasła dla wybranych użytkowników w celu przyznania im uprawnień do określonych funkcji urządzenia. Z kolei Brother ADS-3000N oferuje skanowanie bez konieczności logowania się do komputera PC lub instalowania innego oprogramowania w wielu punktach lokalizacyjnych. Dzielenie się informacjami pomiędzy członkami działów lub zespołów jest łatwe i nie wymaga od użytkownika dużego zaangażowania.

Oba skanery są proste w konfiguracji, poprawiają wydajność pracy i jej produktywność. Posiadają też funkcję udostępniania zeskanowanych dokumentów do foldera sieciowego, który swobodnie może być udostępniany pomiędzy różnymi działami lub zespołami.     Skany wykonane za pośrednictwem modeli mogą być, przy użyciu aplikacji zainstalowanej na podłączonym do sieci komputerze, wysłane do drukarki, aplikacji, pliku, obrazu, OCR, FTP, platformy SharePoint lub jako załącznik wiadomości e-mail.

Skanery Brother ADS-3000N i ADS-3600W są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www.brother.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *