Menu Zamknij

Pięć nagród iF Design 2016 dla firmy Acer

Firma Acer odebrała pięć wyróżnień w kategorii komputerów w ramach iF Design Awards 2016, czyli jednych z najbardziej pożądanych międzynarodowych nagród przyznawanych za wzornictwo. Do uhonorowanych produktów należą komputer stacjonarny i monitor z seriido gier Predator, modułowy komputer mini-PC i dwa wysokiej klasy monitory.

Acer-2016-iF-AwardZwycięskie produkty firmy Acer wybrano spośród5300 zgłoszonych wyrobów, pochodzących od 2500 producentów z ponad 50 krajów, i uhonorowano na podstawie głosowania jury złożonego z 58 poważanych, międzynarodowych ekspertów.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasza nowa linia do gier Predator została doceniona przez juryiF Designmówi Maarten Schellekens, Wiceprezes Działu Marketingu Globalnego i Brandingu firmy Acer.Nowe produkty uzyskały pozytywne opinie mediów i użytkowników na całym świecie i nagrody te są kolejnym świadectwem naszej nieustannej pogoni za doskonałością projektu i technologii.

Komputer stacjonarny do gier Predator G6

Komputer Predator G6 (G6-710), wyposażony w najnowszy procesor szóstej generacji Intel® Core® i7-6700K, oferuje graczom optymalną moc użytkową, dzięki wykorzystaniu wydajnego procesora Intel, najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 i do 64GB pamięci DDR4, wyróżniającej produkt na rynku. Wszystko to ukryto w odważnie zaprojektowanej obudowie przypominającej pancerz. Obudowa pozwala na dwukierunkowy przepływ powietrza, wspierając działanie systemu chłodzeniaIceTunnel. Komputer wyposażono także w gniazda rozszerzeń, dzięki czemu użytkownik możne zaopatrzyć się nawet w 12TB powierzchni dyskowej.

AndrzejRysuje_o_komputerze_stacjonarnym_AcerKomputer RevoBuild Mini-PC

Komputer RevoBuild (M1-601) typu mini-PC może być w łatwy sposób dostosowany do wymagań użytkownika poprzez dodanie kolejnych modułów, które oferują dodatkowe funkcje, takie jak przenośny dysk twardy, moduł DAC z głośnikami stereo i dwoma mikrofonami, a także możliwość bezprzewodowego ładowania. Moduły precyzyjnie łączą się ze sobą za pomocą magnetycznych bolców, co sprawia, ze składanie komputera jest dziecinnie proste, niczym zabawa klockami. Moduły mogą być także używane oddzielnie, z innymi komputerami. Komputer RevoBuildmini-PC skrywa się w niewielkiej obudowie o pojemności jednego litra, o wymiarach125 x 125 mm, dzięki czemu zajmuje bardzo mało przestrzeni i może być ustawiony praktycznie w każdym miejscu.

Monitor do gier Predator Z35 z zakrzywionym ekranem

Predator Z35to pierwszy produkt z linii monitorów do gier z zakrzywionym ekranem, Acer Predator Z, obsługujących technologię NVIDIA® G-SYNC™. 35-calowy ekran UltraWide Full HD w proporcji 21:9 (2560×1080), o głębokości krzywizny 2000R, zapewnia bardziej rzeczywiste i wciągające doświadczenia podczas gry. Produkt obsługuje funkcję podkręcania częstotliwości odświeżania do 200Hz. Produkt oferuje także doskonałą obsługę audiow oparciu o technologię DTS® Sound, 2 głośniki9W oraz obsługę technologii Acer TrueHarmony.

Zakrzywiony monitor Acer XR342CK

Monitor Acer XR342CK,wyposażony w 34-calowy, zakrzywiony ekran w proporcji 21:9,o głębokości krzywizny 1900R,oferuje doskonałą jakość obrazu. Funkcje, takie jak 6-osiowe dopasowanie kolorów i technologia DTS® Sound, zwiększają wrażenia wizualne i słuchowe użytkownika, podczas gdy regulowane oświetlenie dolnej krawędzi monitora pozwala na tworzenie efektów świetlnych dopasowanych do pożądanego nastroju. Podstawa monitora obraca się o kąt -30 do +30 stopni, umożliwiając użytkownikom dostosowywanie ustawienia monitora do najlepszego kąta widzenia.

Monitor Acer H277HU

Monitor Acer H277HU należy do serii H7, czyli pierwszej na świecie linii monitorów obsługujących wejście USB typu C, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością przesyłać dane i wyświetlać treści z notebooków lub smartfonów, równocześnie ładując je za pomocą tego samego kabla. Cechy produktu: wysokiej jakości obudowa typu ZeroFrame, z matową, profilowaną podstawką,  27-calowy ekran H277HU o rozdzielczości WQHD 2560 x 1440, wysokiej jakości obsługa audio dzięki technologii Acer TrueHarmony i DTS™ Sound.

Więcej informacji o iF Design Awards można znaleźć na http://www.ifdesign.de/.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *