Menu Zamknij

Już dziś uBezpiecz samochód z Plusem!

Plus wprowadza kolejną innowacyjną usługę, dzięki której można ubezpieczyć swój samochód samemu bez konieczności spotkania z agentem. Specjalna aplikacja uBezpiecz pozwala na wybór najkorzystniejszej polisy komunikacyjnej spośród kilku specjalnie przygotowanych ofert oraz opłacenie jej i zapisanie na swoim smartfonie. Wszystko to można zrobić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze i to w tylko 5 minut!

plusWprowadzona przez sieć Plus usługa to nowoczesna i niedostępna dotychczas na rynku operatorów telekomunikacyjnych formuła ubezpieczenia samochodu.Pozwala na przygotowanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, dokonanie zakupu najkorzystniejszej z nich oraz zapisanie wybranej polisy na smartfonie. Wszystko to w kilku prostych krokach dzięki mobilnej aplikacji uBezpiecz przygotowanej we współpracy z BENEFIA Ubezpieczenia– spółką z  Grupy VIG.

Cały proces zakupu polisy to zaledwie kilka kliknięć. Wystarczy za pomocą aplikacji uBezpiecz zeskanować QR kod znajdujący się w dowodzie rejestracyjnym (tzw. kod AZTEC). Rolę czytnika kodu spełnia wbudowany w telefonie aparat fotograficzny. Zeskanowane z kodu dane trafiają – po sprawdzeniu w ogólnopolskiej bazie danych UFG – do Centralnego Systemu Obsługi Ubezpieczeń (CSOU)Benefii gdzie odbywa się ich weryfikacja i taryfikowanie ubezpieczenia. Po chwili na ekranie pojawia się kilka skalkulowanych i dedykowanych klientowi wariantów ubezpieczenia. Wystarczy teraz „kliknąć” na wybraną ofertę a, po wyrażeniu odpowiednich zgód i pobraniu ogólnych warunków ubezpieczenia, bardzo łatwo i szybko oferta zmieni się w polisę. Aplikacja prowadzi klienta przez cały proces zawarcia umowy ubezpieczenia, włącznie z zakupem, co następuje po przekierowaniu do płatności elektronicznych.Gotową, opłaconą polisę klient otrzymuje na swój adres e-mail, a może też zapisać ją w telefonie. Cała operacja trwa nie dłużej niż 5 min.

Aplikacja uBezpiecz będzie preinstalowana na nowych telefonach dostępnych w ofercie sieci Plus. Klienci korzystający już z ofert operatora mogą natomiast ją pobrać ze Sklepu Play.Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników Plusa, bez względu na rodzaj kontraktu.

uBezpiecz – zakup polisy komunikacyjnej jeszcze nigdy nie był tak szybki i prosty!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *