Menu Zamknij

Drony i smartfony, czyli najpopularniejsze prezenty na Pierwszą Komunię

Okres Pierwszych Komunii w pełni.Wiele osób, wybierających się na przyjęcia komunijne zastanawia się jeszcze jaki prezent kupić. Spora grupa zakupy zrobi w internecie ze względu na wygodę, bogatą ofertę i przystępne ceny. Trusted Shops, firma specjalizująca się w certyfikacji sklepów internetowych, wraz ze sklepem internetowym Redcoon.pl sprawdza, jakie produkty cieszą się największą popularnością w tym sezonie.

1Smartfony, tablety, gry oraz… drony

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie Pierwszej Komunii bez prezentu w postaci nowego roweru lub stylowego zegarka. Preferencje i oczekiwania dzieci znacznie zmieniły się na przestrzeni ostatnichlat.Według statystyk sklepu Redcoon.pl, w tym sezonie, na liście najchętniej kupowanych prezentów prym wiodą smartfony, a wśród nich takie modele jak: Galaxy J5, Lumia 550 i GalaxyS7. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazły się tablety, w szczególności Lenovo Tab2 A7-10f, GalaxyTab e 9.6 oraz Galaxy S2 32 GB.Ostatnie miejsce na podium znajmują gry na konsole i komputery PC. Popularnością cieszą się również konsole do gier, aparaty oraz laptopy. Coraz częściej najmłodsi otrzymują także drony i kamery sportowe.

Natomiast coraz rzadziej kupowane są, cieszące się dużą popularnością w ostatnich sezonach, aparaty kompaktowe oraz odtwarzacze MP3.

„Zdecydowanym numerem jeden wśród komunijnych prezentów są smartfony. Coraz lepsze parametry sprzętu i przystępne ceny sprawiły, że wypierają one aparaty kompaktowe, czy odtwarzacze MP3. Smartfon łączy w sobie funkcje wielu urządzeń i jest prezentem, który z pewnością sprawi dzieciom dużo frajdy i radości. W kolejnych sezonach prawdopodobniejeszcze więcej na popularności zyskają drony, które już dziś są bardzo chętnie kupowane” – komentuje Paweł Wojciech, Project Manager redcoon Polska.

Jeśli przez internet to tylko w sprawdzonym sklepie

Komunijne zakupy bardzo często opiewają na wyższe kwoty. Zakup elektroniki to wydatek rzędu kilkuset złotych. Aby mieć pewność, że wpłacone pieniądze nie przepadną warto zrobić zakupy w sprawdzonym sklepie. Przy jego weryfikacji pomocne są certyfikaty przyznawane e-sklepom po spełnieniu istotnych dla konsumentów kryteriów takich jak wypłacalność, przejrzystość cen, czy obsługa klienta. Sklepy internetowe, które uzyskały znak jakości Trusted Shops poddane zostały audytowi, dzięki czemu kupujący nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich zakupów.

Warto też zweryfikować, jak inni kupujący oceniają wybranego przez nas sprzedawcę. A na samym końcu po wybraniu prezentu, dobrze jest także skorzystać z finansowego zabezpieczenia transakcji.

„Sklepy internetowe certyfikowane przez Trusted Shops oferują kupującym gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku problemów z realizacją zamówienia, jak na przykład nieotrzymanie przesyłki, konsumenci bez żadnych trudności otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy. Przy zamówieniu do 10 000 złotych przy skorzystaniu z gwarancji do zamówienia nie zostanie doliczona dodatkowa opłata. Opcję wystarczy samodzielnie aktywować w koszyku. Warto skorzystać z tego rozwiązaniazwłaszcza,gdy kupujemy dość drogiprezent z okazji Pierwszej Komunii” – komentuje Anna Rak, Country Manager Trusted Shops w Polsce.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *