Menu Zamknij

Dwa razy szybsze i tańsze o 20 procent światłowody w Warszawie

Operator telekomunikacyjny CityStrada.pl w wybranych lokalizacjach na terenie całej Warszawy i okolic oferuje dla nowych klientów promocję na przyłączenie i opłaty abonamentowe za dostęp do Internetu oraz innych usług transmisyjnych w oparciu o łącza światłowodowe. Obniżony abonament i dwa razy szybsze łącze dla nowych klientów.

cityOferta dostępna jest dla klientów biznesowych na terenie całej Warszawy. CityStrada.pl oferuje profesjonalne łącza transmisyjne oraz usługi dodatkowe w oparciu o własne łącza światłowodowe. W ramach promocji każdy klient otrzymuje wybrane usługi tańsze o co najmniej 20 procent od oferty obecnych operatorów.

CityStrada.pl w ramach promocji podwaja przepustowość łącz oferowanych od obecnego operatora i obniża o 20 procent koszty dostępu do Internetu lub usług transmisyjnych.

Promocja obejmuje wybrane lokalizacje na terenie całej Warszawy i okolic na podstawie indywidualnej wyceny usług transmisji danych lub dostępu do Internetu. Warunkiem uzyskania promocyjnej ceny usług jest okazanie do wglądu faktury od obecnego dostawcy. Cena szczegółowe warunki realizacji usług ustalane są indywidualnie z każdym klientem biznesowym.

CitiStrada.pl posiada na terenie Warszawy i okolic ponad 200 km własnej sieci światłowodowej, która spełnia najwyższe standardy jakościowe przewidziane dla transmisji danych oraz dostępu do sieci Internet. Operator wymienia ruch IP z największymi polskimi i zagranicznymi operatorami telekomunikacyjnymi.

Szczegóły dostępne są pod adresem: www.citystrada.pl
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *