Menu Zamknij

Głośny debiut czyli Wiko wprowadza smartfon LENNY3 na polski rynek

LENNY3 debiutuje na polskim rynku smartfonów w wielkim stylu – z metalowym wykończeniem i w wyrazistych kolorach! Smartfon zaskakuje 5-calowym ekranem HD o parametrach o 1280×720 MPx oraz zastosowaniem technologii IPS, które zapewniają optymalną jakość wyświetlania. Procesor Quad Core 1.3GHz, Android Marshmallow odpowiadają za płynną pracę, a dwa aparaty uwiecznią niezapomniane chwile. Nie ma obawy, że w smartfonie nie zmieszczą się wszystkie potrzebne aplikacje i zdjęcia. LENNY3 znalazł rozwiązanie: 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia do 80 GB! A teraz LENNY3 zaprasza za kulisy…

Wiko_LENNY-3_bleen_compo-2W rolach głównych!

Smartfon LENNY3 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz wykonany w oparciu o technologię HD i IPS. Oznacza to wysoką jakość obrazu, łatwą obsługę aplikacji multimedialnych i doskonałą widoczność pod każdym kątem. Dzięki temu nie umknie żaden szczegół. LENNY3 zwraca na siebie uwagę również wyglądem: dostępnych jest 6 intrygujących kolorów (stalowy, morski, limonkowy, cynamonowy, złoty i różowo-złoty), które podkreślają metalowy design. Jedno jest pewne – ta oryginalna i elegancka obudowa zdobędzie rzesze fanów!

Niekończące się show

LENNY3 to smartfon, na którym można polegać: wskazówki i widżety nowej nakładki Wiko UI i systemu Marshmallow 6.0 pomagają zoptymalizować zużycie baterii, a tryb oszczędzania pozwala korzystać z podstawowych funkcji, takich jak wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości, nawet przy bardzo niskim stanie baterii. O tym jak zaoszczędzić baterię użytkownik dowie się z powiadomień i porad wyświetlanych na ekranie.

Przydałoby się jeszcze coś dla fanów muzyki? Aplikacja Wiko Moja muzyka to najlepszy sposób na słuchanie ulubionych utworów bez względu na czas i miejsce. Dzięki niej użytkownik bez trudu może modyfikować swoją listę odtwarzania w trakcie jej odtwarzania. Aplikacja przypadnie do gustu również wielbicielom słuchania muzyki przed snem. Wystarczy wgrać swoją ulubioną listę piosenek przed zaśnięciem. Kiedy skończy się ostatnia piosenka smartfon przejdzie w tryb czuwania.

Czas na brawa

Kolorowy smartfon ma moc! LENNY3 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor, 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia do 80 GB (dzięki karcie micro SD o pojemności 64 GB) oraz system Marshmallow 6.0. Dzięki tym funkcjom świat aplikacji stoi przed użytkownikiem otworem. Zdjęcie zrobione głównym aparatem 8 MPx można błyskawicznie udostępnić na portalu społecznościowym. Smartfon został wyposażony w różne opcje aparatu, takie jak tryb nocny czy panorama. Przedni aparat 5MPx z fleszem zaskoczy miłośników selfie. Pamiątkowe zdjęcia z imprez i podróży będą miały doskonałą jakość, mimo słabego oświetlenia.  W dodatku funkcja szerokątnego selfie pozwoli na uchwycenie na zdjęciu kilku osób, a opcja Dual View umożliwi wykonanie zdjęcia przednim i tylnym aparatem jednocześnie. I jeszcze coś: LENNY3 posiada opcję Dual SIM. Obsługuje zatem dwa numery telefonów jednocześnie.

Wiko Lenny 3 będzie dostępny od połowy sierpnia w sieciach Carrefour.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *