Menu Zamknij

Artystycznie z ASUS: w Polsce rusza drugi etap konkursu #CreateAsUs, a globalnie projekt ASUS ZenUI Designer Community

Personalizowanie notebooków czy smarftonów poprzez naklejki, wlepki czy tapety to ciągle rosnący trend. ASUS zachęca użytkowników do projektowania własnych kreacji i dzielenia się nimi. Kampania #CreateAsUs, której ambasadorami są polscy rysownicy i ilustratorzy, wchodzi właśnie w drugi etap – skierowany do amatorów grafiki. Dodatkowo profesjonaliści zapraszani są do dołączenia do ASUS ZenUI Designer Community, która zrzesza artystów z całego świata.

CreateAsUs_II etapWyróżnij się z #CreateAsUs

Kampania #CreateAsUs promuje personalizowanie notebooków z serii ASUS Zenbook. Do zaprojektowania przykładowych skinów na trzynastocalową obudowę zaproszeni zostali ambasadorzy – rysownicy młodego pokolenia: Lis Kula – Alexander Morawski, Aqualoopa – Igor Chołda, Małgorzata Detner, Mateusz Suda, Chata Wuja Freda – Ilona Myszkowska, Marta Frej, Magda Danaj. Weszli oni także w skład jury konkursów. Pierwszy, który zakończył się w połowie lipca br., skierowany był do osób zajmujących się rysowaniem i grafiką. Wszystkie prace dostępne są na stronie http://createasus.pl/Galeria, a te zwycięskie na http://createasus.pl/Wyniki – warto je zobaczyć, bo ich poziom był niesamowicie wysoki. W drugim, który właśnie się rozpoczął, może wziąć udział każdy. Do dyspozycji uczestników zostanie oddany kreator wlepek. Za pomocą gotowych elementów przygotowanych przez ambasadorów oraz emotikon, kolorowanek, tekstów i własnych zdjęć będą mogli stworzyć własne propozycje. Komisja wyłoni najbardziej oryginalne projekty. Na autorów najlepszych czekają: ASUS Transformer Book T100HA, ZenFone 2 i powerbanki ZenPower. Akcja potrwa do 15 sierpnia.

Dołącz do artystycznego świata ZenUI

Serwis ZenUI Designer Community ruszył w kwietniu 2016 r. Artyści z całego świata udostępniają w nim swoje autorskie prace, które mogą być wykorzystywane jako motywy w smartfonach ASUS ZenFone, a w przyszłości także na innych urządzeniach mobilnych producenta. Autorzy sami decydują czy ich praca będzie dostępna do pobrania bezpłatnie czy też za opłatą, co daje im możliwość zarobienia.

Prace przesłane przez serwis ASUS ZenUI Designer Community, po zatwierdzeniu przez ASUSa są prezentowane w sklepie ZenUI Theme Store, z którego korzystają użytkownicy ASUS ZenFone  na całym świecie. Sklep cieszy się sporą popularnością – tylko od stycznia 2016 r. motywy zostały pobrane ok. 35 milionów razy.

Osoby zainteresowane współpracą mogą dołączyć do społeczności na stronie https://designer.zenui.com/.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *