Menu Zamknij

Smartfony Wiko Jerry i Wiko Robby dostępne w prezencie z kartą SIM Mobile Vikings w sklepach sieci Max Elektro w całej Polsce

Francuska marka Wiko nawiązała współpracę z operatorem telefonii komórkowej Mobile Vikings. W ramach wspólnej oferty promocyjnej nabywcy smartfonów Wiko Jerry i Wiko Robby otrzymają w prezencie miesięczny pakiet atrakcyjnych usług umożliwiających nielimitowane wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości czy surfowanie w Internecie. Z oferty będzie można skorzystać w sieci sklepów Max Elektro od 1.10.2016 do 31.10.2016.

wiko_jerry_allcollorsW październiku klienci sieci sklepów Max Elektro będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej przygotowanej przez Wiko i Mobile Vikings. Nabywcy smartfonów Wiko Jerry i Wiko Robby otrzymają w prezencie kartę SIM od Mobile Vikings. Pakiet zapewnia nielimitowane rozmowy z Vikingami i Play, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 2GB Internetu oraz darmowy transfer dla Facebooka i Messengera. Oferta jest ważna przez 31 dni od dnia rejestracji.

Pakiet promocyjny Wiko i Mobile Vikings stworzyliśmy z myślą o osobach poszukujących smartfona o oryginalnym designie, który nie tylko charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny, lecz również posiada atrakcyjne usługi od operatora – mówi Tomasz Boncol, Dyrektor Sprzedaży w Wiko Poland Sp. z o.o. Wiko objęło promocją dwa smartfony z serii Y: Wiko Robby lub Wiko Jerry. Robby wyróżnia się dużym ekranem o przekątnej 5,5 cala, co z pewnością zachwyci osoby, którym zależy na swobodnym przeglądaniu treści. Smartfon został wyposażony w dwa głośniki oraz oprogramowanie Auro 3D tworzące efekt dźwięku przestrzennego.

wiko_robby_allcolors_compoDodatkowo Robby posiada dwa mikrofony, które gwarantują wysoką jakość rozmów telefonicznych oraz pozwalają zapomnieć użytkownikowi, z której strony trzyma telefon, gdy chce odebrać połączenie. Z kolei Jerry to smartfon o 5-calowym ekranie, wyróżniający się oryginalnym designem i metalową obudową. Wyświetlacz wykonany w technologii IPS oraz 2GB darmowego Internetu umożliwią posiadaczom smartfona sprawne surfowanie po Internecie i przeglądanie kanałów społecznościowych. Natomiast intuicyjną obsługę telefonu i przedłużony czas pracy baterii zapewni im aplikacja Asystent Telefonu.

Promocja, którą proponujemy naszym klientom wspólnie z firmą Wiko, zaciekawi wszystkich, którym zależy na nieograniczonym kontakcie z bliskimi i szybkim łączu internetowym, pozwalającym na sprawny dostęp do aplikacji społecznościowych i gier mobilnych. Dodatkowo smartfony Wiko ucieszą oko każdego, komu zależy na nietuzinkowym wzornictwie i odważnych kolorach. – mówi Tomasz Suchy, Dyrektor Handlowy RTV/SDA/IT.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *